Skříně-nábytek.cz - René Štampoch
Webové stránky www.skrine-nabytek.cz seznamují své návštěvníky s širokou nabídkou truhlářských prací - výrobou kuchyňských linek, vestavěných skříní a dalšího bytového nebo nebytového nábytku. Rozsáhlá fotogalerie dává náhlednout do realizovaných projektů. Responzivní design umožňuje snadno získat informace i v prostředí mobilních zařízení.

Použité technologie: Umbraco CMS, jQuery, ASP.NET, MS SQL Server

http://www.skrine-nabytek.cz/

Obkladačské a zednické práce Antonín Neumann
Webové stránky www.obklady-praha.cz seznamují své návštěvníky s širokou nabídkou služeb v oblasti rekonstrukce bytů, domů se zaměřením na koupelny a kuchyně. Prostřednictvím rozsáhlé Fotogalerie v sekci Realizované projekty je poskytnut náhled do firmou realizovaných projektů. V zájmu společnosti je na prvním místě spokojenost zákazníka. To dokazuje zájem firmy o názory zákazníků na své služby po jejich realizaci v sekci Reference.

Použité technologie: ASP.NET, MS SQL Server, Kentico CMS, jQuery

http://www.obklady-praha.cz/

CZ Projetky
Jednoduchá firemní prezentace, s logickou navigací a nabídkou služeb v oblasti projektování pozemních staveb. Stránky obohacuje fotogalerie realizovaných prací.

Použité technologie: ASP.NET, MS SQL Server, Kentico CMS

http://www.czprojekty.cz

Microsite www.vrata-jicin.cz
Cílem Microsite www.vrata-jicin.cz je efektivní upozornění na nabízený produkt společnosti Mádle-kovo-elektro s.r.o. a to na prodej a montáž garážových vrat s geografickým cílením na oblast Jičína a jeho okolí.

Použité technologie: ASP.NET, MS SQL Server, Kentico CMS

http://www.vrata-jicin.cz

Webové stránky stavební společnosti Sádrokartony Coufal
Plně optimalizované stránky stavební společnosti splňují základní cíl, a to je blízký kontakt se zákazníky. Prostřednictvím rozsáhlé fotogalerie mají zákazníci možnost shlédnout ukázky kvalitní práce společnosti, posoudit změnu v interiéru prostřednictvím funkce Před a Po. Úzký kontakt se zákazníky je podpořen sekcí Dobrá rada, kde zákazníci získají odbornou odpověď na jakýkoliv svůj dotaz týkající se daného oboru.

Použité technologie: ASP.NET, MS SQL Server, Kentico CMS, jQUery

http://www.sadrokartony-jicin.cz

Mádle-kovo-elektro s.r.o.
Společnost Mádle-kovo-elektro s.r.o., specialista na garážová vrata, výrobu a montáž saun a širokého spektra prací a služeb v oblastech zámečnictví, kovovýroby, elektroinstalací atd., prezentuje na svých stránkách prostřednictvím katalogu produktů rozsáhlou nabídku svých výrobků, prací a služeb. Rozsáhlá fotogalerie slouží návštěvníkům k nahlédnutí na společností realizované práce. Přítomnost kontaktního formuláře v patičce na každé stránce dává návštěvníkovi možnost okamžitě společnost kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů.

Použité technologie: ASP.NET, MS SQL Server, Kentico CMS, jQUery

http://www.mke.cz

Webové stránky instalatérství a topenářství Svoboda
Pro prezentaci svých služeb zvolil pan Svoboda jednoduchý design, jasnou navigaci a srozumitelnou prezentaci nabízených služeb v oblasti topenářství a instalatérství. Rozsáhlá fotogalerie vlastních realizovaných projektů je důkazem kvality poskytovaných služeb.

Použité technologie: ASP.NET, MS SQL Server, Kentico CMS

http://www.topenar-instalater-kolin.cz