Medicinální pedikura
Stránky www.medicinalni-pedikura.cz jsou jednoduchou webovou prezentací. Jejich předností je responzivní web design, který zaručí, že zobrazení stránky je optimalizováno pro všechny druhy nejrůznějších zařízení (mobily, notebooky, netbooky, tablety atd.).

Použité technologie: Umbraco CMS, jQuery, ASP.NET, MS SQL Server

http://www.medicinalni-pedikura.cz/

Studio 36
Stránky www.studio36.cz prezentují profesionální péči odbornic z oblasti „Beauty“ služeb. Návštěvníci stránek dostávají přesné informace o všech nabízených službách Studia 36.  Sekce Novinky pravidelně informuje zákazníky nejen o výhodných aktuálních nabídkách studia, ale i o akcích často charitativního charakteru pořádané pro veřejnost. Pro permanentní vlastní vyhodnocování kvality poskytovaných služeb a pro co nejbližší vztah s vlastními zákazníky,  slouží sekce Reference, kde mohou zákaznice vyjádřit svou spokojenost, přání či podnět ke zlepšení služeb.

Použité technologie: ASP.NET, MS SQL Server, Kentico CMS, jQUery

http://www.studio36.cz

Webové stránky kosmetického salonu paní Bělské
Stránky kosmetického salonu paní Bělské zaujmou svým čistým designem, který ladí s barvami vnitřního interiéru provozovny, a jednoduchou navigací. Prezentují přehledným způsobem nabízené služby kosmetického salonu a nabídku přípravků kosmetických produktů za výhodných cenových podmínek, které lze zakoupit on-line. 

Použité technologie: ASP.NET, MS SQL Server, Kentico CMS

http://www.salon-belska.cz

Webové stránky kosmetického studia Had
Jednoduché webové stránky studia HaD slouží pro základní prezentaci služeb  na Internetu. Prostřednictvím Fotogalerie majitelka dává svým potencionálním klientům možnost nahlédnout do příjemných prostor svého studia. Stránky dávají prostor i k nabídce a možnosti nákupu doplňkového sortimentu studia HaD.

Použité technologie: ASP.NET, MS SQL Server, Kentico CMS

http://www.studiohad.cz

Webové stránky Studia Dany Drahoňovské
Cílem webových stránek je prezentace služeb paní Drahoňovské v oblasti Fyzioterapie a kosmetiky s využitím přístoje IPL. Stránky jsou laděny v čistém designu, s jednoduchou logickou navigací a hlavním obrázkem přibližující nabídku možných procedur studia. Sekce Reference, kde majitelka stránek dává prostor pro názory svým klientů, jsou důkazem jejího blízkého a individuálního přístupu ke každému svému klientu (pacientu).


Použité technologie: ASP.NET, MS SQL Server, Kentico CMS

http://www.ipl-epilace.cz

Prezentace uměleckých děl Salonu Slunce
Nové webové stránky Salonu Slunce jsou určeny především k prezentaci uměleckých děl. To je uskutečněno prostřednictvím rozsáhlé fotogalerie, kde jsou prezentovány obrazy abstraktních děl a malby na různé dekorace paní Zdeňky Roubalové. Stránky slouží též k prezentaci služeb v oblasti proměn vizáže, kadeřnictví, kosmetiky, masáží, výkladu karet a numerologie.

Použité technologie: ASP.NET, MS SQL Server, Kentico CMS, jQuery

http://www.salon-slunce.cz/

Webové stránky pro masérské studio Salon Jitka
Webová prezentace maserského studia Salon Jitka vznikla jako náhrada existujících stránek běžících na Webgarden. Stránky nabízejí kompletní sortiment všech masérských a dalších doplňkových služeb včetně rozsáhlého ceníku. Web svým obsahem a strukturou odpovídá středně velké webové prezentaci.

Použité technologie: ASP.NET, MS SQL Server, Kentico CMS

http://www.salon-jitka.cz