Oboustranné lepící pásky
Microsite www.oboustranne-lepici-pasky.cz podává detailní informace pro své návštěvníky o stěžejním produktu společnosti Rollatech CZ s.r.o., o oboustranně lepících páskách. Informuje o všech možných druzích pásek a oblastech, kde všude je možné je upotřebit, a navazuje na hlavní web společnosti Rollatech CZ s.r.o..

Použité technologie: ASP.NET, MS SQL Server, Kentico CMS

www.oboustranne-lepici-pasky.cz

Rollatech CZ s.r.o.
Doménou stránek společnosti Rollatech CZ s.r.o. - předního dodavatele vysoce kvalitních oboustranně lepících pásek a výseků z nich, je katalog produktů. Návštěvníci stránek, zejména z oblasti firem, dostávají dostačující informace o každém jednotlivém produktu, co se týče jeho technických a jiných parametrů. Prostřednictvím sekce Novinky pravidelně společnost informuje své obchodní partnery o nových produktech a událostech.

Použité technologie: ASP.NET, MS SQL Server, Kentico CMS

http://www.rollatechcz.com

Stránky pro Auratech CZ s.r.o., obchodně-výrobní firmu zaměřenou na prodej v oblasti technických lepidel a sprejů.
Aktuální stránky Auratech.cz vznikly přechodem z custom PHP řešení. Při migraci stránek byl kladen velký důraz na rozsáhlý avšak dokonale přehledný katalog produktů. Samozřejmostí je provedení SEO optimalizace při tvorbě stránek. Jako správci stránek okamžitě reagujeme na přání klienta ohledně jakékoliv úpravy a aktualizace stránek. Stejně tak permanentně vyhodnocujeme webové statistiky, na které reagujeme opatřeními v oblasti SEO.


Použité technologie: ASP.NET, MS SQL Server, Kentico CMS

http://www.auratech.cz

E-shop - www.technicke-lepeni.cz
Společnost Auratech CZ s.r.o. prostřednictvím e-shopu www.technicke–lepeni.cz nabízí k přímému on-line prodeji své vysoce kvalitní výrobky z oblasti technických lepidel a sprejů. Internetový obchod je stavěn na NopCommerce řešení, který je jeden z nejkomplexnějších nástrojů na trhu a je konfigurován na míru podle konkrétního zadání společností Auratech CZ s.r.o..

Použité technologie: nopCommerce, MVC, MS SQL Server

http://www.technicke-lepeni.cz

Microsite www.vrata-jicin.cz
Cílem Microsite www.vrata-jicin.cz je efektivní upozornění na nabízený produkt společnosti Mádle-kovo-elektro s.r.o. a to na prodej a montáž garážových vrat s geografickým cílením na oblast Jičína a jeho okolí.

Použité technologie: ASP.NET, MS SQL Server, Kentico CMS

http://www.vrata-jicin.cz

Mádle-kovo-elektro s.r.o.
Společnost Mádle-kovo-elektro s.r.o., specialista na garážová vrata, výrobu a montáž saun a širokého spektra prací a služeb v oblastech zámečnictví, kovovýroby, elektroinstalací atd., prezentuje na svých stránkách prostřednictvím katalogu produktů rozsáhlou nabídku svých výrobků, prací a služeb. Rozsáhlá fotogalerie slouží návštěvníkům k nahlédnutí na společností realizované práce. Přítomnost kontaktního formuláře v patičce na každé stránce dává návštěvníkovi možnost okamžitě společnost kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů.

Použité technologie: ASP.NET, MS SQL Server, Kentico CMS, jQUery

http://www.mke.cz