Salon Romana
Stránky www.salon-romana.cz prezentují profesionální péči odbornic z oblasti kadeřnických služeb.  Pro permanentní vlastní vyhodnocování kvality poskytovaných služeb a pro co nejbližší vztah s vlastními zákazníky,  slouží sekce Reference, kde mohou zákaznice vyjádřit svou spokojenost, přání či podnět ke zlepšení služeb.

Použité technologie: ASP.NET, MS SQL Server, Kentico CMS

http://www.salon-romana.cz

Prezentace uměleckých děl Salonu Slunce
Nové webové stránky Salonu Slunce jsou určeny především k prezentaci uměleckých děl. To je uskutečněno prostřednictvím rozsáhlé fotogalerie, kde jsou prezentovány obrazy abstraktních děl a malby na různé dekorace paní Zdeňky Roubalové. Stránky slouží též k prezentaci služeb v oblasti proměn vizáže, kadeřnictví, kosmetiky, masáží, výkladu karet a numerologie.

Použité technologie: ASP.NET, MS SQL Server, Kentico CMS, jQuery

http://www.salon-slunce.cz/

Studio 36
Stránky www.studio36.cz prezentují profesionální péči odbornic z oblasti „Beauty“ služeb. Návštěvníci stránek dostávají přesné informace o všech nabízených službách Studia 36.  Sekce Novinky pravidelně informuje zákazníky nejen o výhodných aktuálních nabídkách studia, ale i o akcích často charitativního charakteru pořádané pro veřejnost. Pro permanentní vlastní vyhodnocování kvality poskytovaných služeb a pro co nejbližší vztah s vlastními zákazníky,  slouží sekce Reference, kde mohou zákaznice vyjádřit svou spokojenost, přání či podnět ke zlepšení služeb.

Použité technologie: ASP.NET, MS SQL Server, Kentico CMS, jQUery

http://www.studio36.cz